SHARE LOCATION – KONCERT MICHAŁA CIESIELSKIEGO – 19.01.2020

MICHAŁ CIESIELSKI – kompozytor, aranżer i pianista jazzowy. Ukończył z wyróżnieniem studia na specjalności Kompozycja i Aranżacja Jazzowa w Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie prof. Leszka Kułakowskiego. Przez rok studiował w Instytucie Jazzu w Katowicach w klasie prof. Jacka Glenca. Założyciel trio jazzowego Confusion Project. Michał ma na swoim koncie kilkadziesiąt autorskich kompozycji i aranży na przeróżne składy (od tria fortepianowego, przez kwartet smyczkowy, zespół wokalny, po big band i orkiestrę symfoniczną) w różnych stylistykach (jazz, muzyka poważna, pop, funk, gospel, muzyka do sztuk teatralnych i do filmu).

Michał Ciesielski mieszka obecnie w Pekinie, gdzie wykłada na Akademii Muzycznej. Niemniej, przyjeżdża do Polski, często koncertuje. Twierdzi, że ma w życiu szczęście trafiać na ludzi, dzięki którym poznał wiele pięknych miejsc, oglądał pejzaże zapierające dech w piersiach. Lubi powracać do nich we wspomnieniach a dzięki płycie Share Location zaprasza w niezwykłą podróż również słuchaczy.

Share Location to druga płyta po debiucie "Between Back & White" oraz kolejny krążek w dorobku Artysty. Ostatnia płyta to PRIMAL trio jazzowego Confusion Project.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 


 
  

 

Copyright © 2014 Oranżeria Kultury / Miejska Biblioteka Pedagogiczna w Lidzbarku Warmińskim| Design by templatemo.com